Kategorie obsahuje texty hlášení obecního rozhlasu.

Zasílání Hlášení obecního úřadu na email ve formátu html si můžete objednat prostřednictvím připraveného formuláře zde, nebo případně na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 

Kamenictví Marek oznamuje, že navštíví naši obec v sobotu 10. června. Nabízí nové žulové pomníky, tesání a obnovu písma zlatem i stříbrem, broušení a penetraci hrobů a hrobové doplňky. Zájemci se mohou dostavit na místní hřbitov od 15:30 do 16:00 hodin. Tel. č. 739 885 385, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Textil Maxi Židlochovice vyhlašuje ukončení prodejny a nabízí výprodej veškerého zboží se slevou 20 % až 50 % do konce června. Jedná se především o dámské zboží (šaty, kalhoty, saka, kabátky, bundy, kabelky, šperky) ve velikostech 34 až 64. Sortiment si můžete prohlédnout na facebookových stránkách „Textil Maxi Židlochovice“. Prodejnu naleznete na adrese Komenského 408, Židlochovice.

Zpět nahoru