Kategorie obsahuje texty hlášení obecního rozhlasu.

Zasílání Hlášení obecního úřadu na email ve formátu html si můžete objednat prostřednictvím připraveného formuláře zde, nebo případně na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 

V pondělí 10. a v úterý 11. října od 13 do 18 hodin, z důvodu plánované obnovy distribuční sítě NN společnosti EG.D, a.s., budou, od vlastníků domů v ulicích Havlíčkova, Jana Koziny a Stávání č.p. 408, 289, 356 a 425, postupným opakovaným obcházením vybírány dříve rozdané smlouvy a situační souhlasy. Komu termín nevyhovuje, může si již nyní domluvit individuální termín na telefonním čísle 728 021 541 nebo podepsané dokumenty odevzdat na podatelně obecního úřadu.


Pošta Hrušovany u Brna přijme od 1. listopadu 2022 na plný úvazek poštovní doručovatelku. Zájemci se mohou hlásit na tel. čísle 734 876 697.


Spolek Výhonek zve všechny na tradiční benefiční KUKU festival, který proběhne v neděli 9. 10. od 15 hodin u jurty v Židlochovicích. Těšit se můžete na Dinosauří pohádku, rytmohrátky, workshopy (nejen) pro děti, stánek plný krásných věcí, výborné domácí občerstvení a na koutek „Dej věcem druhou šanci“, do kterého můžete přispět i vy. V odpoledních hodinách zazpívá Marie Puttnerová.


Obecní úřad informuje, že na ulici Vodní byla nalezena koloběžka. Bližší informace na podatelně OÚ.

Zpět nahoru