Kategorie obsahuje texty hlášení obecního rozhlasu.

Zasílání Hlášení obecního úřadu na email ve formátu html si můžete objednat prostřednictvím připraveného formuláře zde, nebo případně na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 

Obecní úřad informuje občany, že nabízí zapůjčení kompostéru a nově také nádobu na svoz biologicky rozložitelného odpadu. Bližší informace naleznete na stránkách obce.


Klub rybářů a obec Hrušovany u Brna zve všechny občany v sobotu 21. 5. od 14:00 – 17:00 hod. na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ NOVÉ RYBÁŘSKÉ CHATY.
K poslechu zahraje p. Pavel Vintrlík – harmonikář a kytarista z Velkých Němčic. Občerstvení zajištěno.


Český zahrádkářský svaz Hrušovany u Brna vás zve na 49. místní výstavu vín s ochutnáváním, která se bude konat v sobotu 21. května 2022 v místním sportovním areálu (ul. Jízdárenská). Zahájení ve 13. hodin, občerstvení zajištěno. Hodnocení vín se koná v sobotu 14. května ve 13. hodin.


Sociální služba Denní stacionář v Židlochovicích přijme nové klienty. Jedná se o službu určenou pro zdravotně znevýhodněné, kterým jejich zdravotní stav nedovolí docházet do běžného zaměstnání a při tom by rádi trávili svůj den aktivně v příjemném a podnětném prostředí. Cílovou skupinou jsou klienti ve věku 16 až 65 let se zdravotním, či mentálním postižením, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.
Provozní doba: pondělí až pátek 7:00 – 17:00 (čas může být přizpůsoben požadavkům klienta), telefon: 737 635 203, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 Výrobna Dolce Passione v Nosislavi (Masarykova 325) bude v sobotu 21. května od 9:00 – 13:00 prodávat dezerty a pečená masa. Můžete se těšit na brownies, milánský malinový dort, cheesecaky, mangový větrník a macarouns. Pro milovníky masa bude uzená kachní prsa, domácí klobásky s bílým lanýžem, prásácký řízek, cibulová marmeláda a pečená hořčice. Přijímáme objednávky na víkendové krabičky – selekci dezertů. V nabídce bude pečivo od Italského pekaře Antonio Carlini.


Soukromý podnikatel bude ihned po vyhlášení vykupovat zlomkové zlato, staré pánské, náramkové, natahovací i kapesní hodinky (PRIM, OMEGA, aj.), hudební nástroje (housle, violoncello, kontrabas), nábytek a obrazy a jiné staré předměty a staré autobaterie. Vše může být i poškozené. Vykupující se zdrží do 19:00 hod.

Zpět nahoru