Kategorie obsahuje texty hlášení obecního rozhlasu.

Zasílání Hlášení obecního úřadu na email ve formátu html si můžete objednat prostřednictvím připraveného formuláře zde, nebo případně na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 

Společnost LasSteel s.r.o. s provozovnou v Hrušovanech u Brna hledá posily do svého pracovního týmu na pozici OPERÁTOR CNC LASERU, MANIPULANT VÝROBY a SKLADNÍK. Nabízíme práci ve dvojsměnném provozu v moderním prostředí a mladém kolektivu s možností osobního růstu. Pozice vhodná pro uchazeče s praxí, nabízíme také možnost zaučení. Více informací na tel. čísle 724 984 669 nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


MUDr. Kolářová oznamuje, že nebude ve dnech 21. a 22. 10. ordinovat. V ordinaci bude pouze zdravotní sestra.


Fotbalový klub FK Hrušovany u Brna zve na poslední domácí utkání v podzimní části okresního přeboru, kdy přivítáme v sobotu 23.10. ve 14:30 mužstvo z Modřic u nás na domácím stadionu. Přijďte podpořit naše hráče. Občerstvení zajištěno v místním Sportbaru.


Ordinace praktické lékařky MUDr. Zdeňky Novákové oznamuje, že se pacienti mohou hlásit na přeočkování proti covidu, pokud od 2. dávky uplynulo 6 a více měsíců. Denně se také v ordinaci očkuje proti chřipce - na toto očkování není třeba se hlásit předem. 

Go to top