Menšíkova jedenáctka na fotbalovém hřišti v Hrušovanech 16. 6. 2012

Fotbalový den u příležitosti 760 let obce a 80 let kopané v Hrušovanech u Brna se uskutečnil v sobotu 16.6. Hlavním bodem programu bylo utkání družstva starých pánů Hrušovan proti týmu Menšíkovy 11.

Za mužstvo Menšíkovy jedenáctky nastoupil a své fotbalové umění předly osobnosti z řad umělců, portovců, podnikatelů a veřejného života, které podporují myšlenku POMÁHAT NEMOCNÝM DĚTEM .

mensikova11 1

Poprvé se v dresu Menšíkovy jedenáctky objevil slavný ligový hráč a bývalý reprezentant, vynikající útočník Petr Švancara. Dalším slavným fotbalistou byl Petr Janečka, hvězda konce sedmdesátých a začátku osmdesátých let, idol mnoha hráčů, kteří nastoupili v mužstvu rezprezentace Hrušovan u Brna, Staré gardy. Stálicí v Menšíkově 11 je slavný basketbalový reprezentant Kamil Brabenec, největší hvězda našeho basketbalu začátku osmdesátých let, která pomohla vybojoval 3. místo na ME 1981 v Praze a 2. místo na ME 1985 ve Stuttgartu. Kamil Brabenec nastoupil i se svým synem stejného jména, kterého jsme nedávno obdivovali v finále play off hokejové ligy.

Bylo určitě velkým zážitkem pro naše hráče, hrát proti takovýmto legendám. Dlužno podotknout, že cílem týmu nabitého hvězdami nebylo pokořit hrušovanské, ale naopak popřát k výročí 760 let obce a 80 let kopané.

Fotografie z akce

Image

Zpět nahoru