ÚŘEDNÍ HODINY

Pondělí a středa

6:30 - 12:00 a 12:30 - 17:00

Provozní doba obecního úřadu

Pondělí 6:30 - 17:00

Úterý 6:30 - 14:30

Středa 6:30 - 17:00

Čtvrtek 6:30 - 14:30

Pátek 6:30 - 11:30

 

oficiální stránky obce

 


  

 

Získejte přístupové údaje na portál, kde si můžete zjistit stav třídění a informace o svozu odpadů z Vaší domácnosti (z Vašeho čísla popisného). Také si zkontrolujte, zda jsou správně přiřazeny RFID Vašich popelnic k píslu Vašeho domu!  

Pokud chcete získat přístupové údaje na portál nasepopelnice.cz, kde se dozvíte stav třídění odpadu ve Vaší domácnosti a další informace o svozu odpadů, ozvěte se místostarostovi (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo tajemníkovi (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), nejlépe e-mailem. Po nahlášení jména, příjmení a Vašeho čísla popisného obdržíte přístupové jméno a heslo.

Na portálu se dozvíte informace o konkrétním svozu každé svozové nádoby, včetně přesného času odvozu, stavu naplněnosti. Dále zde zjistíte podíl vytříděného odpadu ve Vaší domácnosti a průměr za obec.

Současně můžete přes tento portál posílat reklamace, pokud by Vaše popelnice nebyla vyvezena nebo pokud by byly jakékoli jiné problémy se svozem.

 

Odkaz na portál nasepopelnice.cz - informace o třídění odpadů
 

doctor1Lékařské služby

Lékařské služby v obci - lékaři, lékárna, veterinární ordinace. Kontakty na lékaře a ordinační hodiny.

Lékařské služby v obci...

Lékařská služba první pomoci (pohotovost)

LSPP...

recycleTřídění odpadu

Informace o projektu "Třídění odpadu doma". Svoz separovaného odpadu od domácností, byl zahájen 1.1.2017.

Třídění odpadu...

picture2Pamětihodnosti

V Hrušovanech můžete najít některá místa, která svědčí o bohaté historii i současném životě obce. Podívejte se alespoň na některá z nich.

Pamětihodnosti...

photocamera2Virtuální panorama

Zde si můžete prohlédnout virtuální panorama jednotlivých částí obce. Autorem panoramatických záběrů je pan Josef Valoušek

Seznam míst...

Zpět nahoru